پشتیبانی و دانلود

پیکاپ براي صنعت پخش و توزيع و متناسب با بازار ايران طراحی شده است و مناسب براي واحد هاي فروش و توزيع کالا در حوزه هاي پخش موادغذايي ، پخش لبنيات، پخش آرايشي و بهداشتي، پخش لوازم پزشکي و… می باشد.

 

s f

اطلاعات تماس
ایران - مشهد
فلسطین - بین فلسطین 4 - 6
info@pickupgroup.ir
05131508
ما را دنبال کنید

اپلیکیشن پیکاپ

ایجاد فروشگاه در پیکاپ

ابتدای ورود به پیکاپ صفحه فروشگاه می باشد

1- پس از ورود به اپلیکیشن، در اولین صفحه، در منو پایین فروشگاه ، داشبورد ، پیام ها و پروفایل را می‌بینید. بر اساس این منوها می‌توانید اطلاعات کسب و کار، فروشگاه و … خود را کامل و شروع کنید.

برای راه اندازی فروشگاه از منو های پایین داشبورد را انتخاب نموده رو کالا میزنیم.

افزودن کالا

1- با ورود به بخش کالا در این صفحه همانطوری که در شکل مشاهده میکنید با کلیک بر روی دکمه پلاس پایین سمت چپ وارد بخش ایجاد کالا جدید یا خدمات جدید میشود.

2- بعد از ورود به بخش ایجاد کالا یا خدمات با تصویر فوق مواجعه میشود، هر چه اطلاعاتی که برای یک کالا یا خدمات وارد میکنید بیشتر و جامع تر باشد ، مشتری بیشتری برای کالا یا خدمات شما جذب خواهد شد.

در زیر هر بخش را جداگانه توضیح میدهیم 

تصاویر کالا را آپلود کنید : در این قسمت، می‌توانید تا 100 کیلو بایت به هر تعداد عکس بارگذاری نمایید. حداقل ابعاد تصویر در نظر گرفته شده برای محصول یا کالا ، ۳۵۰ × ۳۵۰ پیکسل است. بنابراین، تصویر محصول را در قالب این اندازه از تصویر اصلی برش می‌زنیم .

قابل دسترس در ویترین : با فعال کردن این گزینه محصول شما در ویترین نمایش داده میشود.

قابل دسترس در فروشگاه : با فعال کردن این گزینه محصول شما در فروشگاه نمایش داده میشود.

عنوان ، برند، دسته بندی، واحد جزء ، واحد های کل ، توضیحات ، واحد وزن ، وزن  هر کدام می تواند اطلاعات کالا ی شما را تکمیل کند.

 

دسته‌بندی محصول :در این قسمت دسته بندی های اپلیکیشن پیکاپ ، نمایش داده می‌شود. در این جا برای کالا یا خدمات در حال ثبت یک دسته بندی مرتبط را انتخاب نمایید.

توضیحات : متن این قسمت تأثیر زیادی بر تصمیم مشتری برای خرید کالا یا خدمات شما دارد. پیدا شدن شما در موتورهای جست‌وجو مثل گوگل هم بستگی زیادی به این قسمت دارد. پس این بخش را جدی بگیرید.

ویژگی ها : در این قسمت شما می توانید ویژگی های خاص از محصول یا کالا خود را با عنوان و توضیحات مربوط به آن وارد نمایید.

تخفیف ، جشنواره ها که به تفکیک و جداگانه برای ویترین و فروشگاه می توانید وارد نمایید.

3- در نهایت رو گزینه تایید کیک نموده تا محصول شما انتشار پیدا کند.

در صورت کامل بودن اطلاعات فروشگاه یا کسب و کار شما محصول شما انتشار پیدا میکند. در غیر  صورت به صفحه تکمیل اطلاعات کسب و کار انتقال پیدا میکنید بعد از تکمیل کردن اطلاعات و ذخیره آن کالا شما آماده قیمت گذاری می باشد.

4- برای قیمت گذاری وارد بخش کالا شده محصول یا کالا ثبت شده شما قابل مشاهده می باشد برای انتشار در فروشگاه باید موجودی تفکیکی برای آن اضافه کنید. با کلیک بر روی کالا وارد صفحه موجودی تفکیکی می شوید.

در صورت کامل بودن اطلاعات فروشگاه یا کسب و کار شما محصول شما انتشار پیدا میکند. در غیر  صورت به صفحه تکمیل اطلاعات کسب و کار انتقال پیدا میکنید بعد از تکمیل کردن اطلاعات و دخیره آن کالا شما اماده قیمت گذاری می باشد.

ارسال نظر