پشتیبانی و دانلود

پیکاپ براي صنعت پخش و توزيع و متناسب با بازار ايران طراحی شده است و مناسب براي واحد هاي فروش و توزيع کالا در حوزه هاي پخش موادغذايي ، پخش لبنيات، پخش آرايشي و بهداشتي، پخش لوازم پزشکي و… می باشد.

 

s f

اطلاعات تماس
ایران - مشهد
فلسطین - بین فلسطین 4 - 6
info@pickupgroup.ir
05131508
ما را دنبال کنید

چگونه با اپلیکیشن پیکاپ کار کنیم

یک بستر توسعه جهت ارائه مستقل محصولات و کالاها و خدمات و گسترش لبه فروش کسب و کارها ، فروشگاه و اشخاص دارای محصول و خدمات در سطح کشور میباشد.

doshbord-shopping

ورود به پیکاپ و مراحل ایجاد کسب و کار

معرفی داشبورد

فروشگاه

محصولات و خدماتی که قصد فروش آنها به مشتریان محلی و کشوری را دارید معرفی نموده وچندین فروشگاه اینترنتی با برند اختصاصی خود را ایجاد نمایید.

کسب و کار

شما میتوانید برای خودکسب و کارهای متفاوتی ایجاد و نسبت به مدیریت مستقل هر کدام اقدام نمایید. هر یک از کسب و کارهای مستقل می توانند دارای فروشگاه های عمومی و فروشگاه های خصوصی عرضه کالای ویژه خود باشند.

کالا - معرفی کالا و خدمات

محصولات و کالاهای خود را تعریف نموده و شکل نمایش آنها در فروشگاه و فروشگاه خصوصی را مشخص نمایید.

زیر مجموعه

شما میتوانید اشخاص مرتبط با کسب و کارهای خود شامل کارمندان، بازاریابان ، نمایندگی ها و مدیران مجموعه را تعریف نموده و سطح دسترسی آنها را تعیین نمایید، همچنین میتوانید سایر بازاریابان موجود در سامانه را جذب نموده و به عنوان زیر مجموعه خود جهت توسعه بازار استفاده نمایید.

فروشگاه خصوصی

شما می توانید کالاها ، محصولاتی که قصد ارائه آنها به افراد خاص یا بازاریاب را دارید در این قسمت اضافه نموده و دسترسی مشاهده و خرید با تخفیفات و جشنواره های مختلف آنها را به اشخاص مورد نظر اعطا فرمایید

گزارش گیری

گزارش فاکتورهای فروش ، خرید ، پیش فاکتورهای دریافتی ، سند ورودی و خروجی و مشاهده موقعیت مکانی ثبت شدن هر یک از اسناد به تفکیک تاریخ ثبت ، شماره فاکتور و ...

سند ورودی ، سند خروجی

از طریق این امکان قادر خواهید بود ورودی و خروجی کالا خود را کنترل نموده و موجودی کسب و کار های خود را به روز نمایید.

نمودار

در این بخش از اپ پیکاپ قادر خواهید بود تا گردش مالی کسب و کارهای خود را مشاهده نمایید.

فروشگاه و فروشگاه خصوصی

محصولات و خدماتی که قصد فروش آنها به مشتریان عمومی را دارید را در فروشگاه منتشر نمایید.
محصولات و خدماتی که قصد ارائه آنها به افراد خاص یا بازاریابان را دارید در فروشگاه خصوصی منتشر نمایید.

shop-pickup
goods-pickup

راهنمای بخش های مختلف پیکاپ

ایجاد کالا در فروشگاه و فروشگاه خصوصی

تمام کالاهای اضافه شده در فروشگاه را می توان هم در فروشگاه و هم در فروشگاه خصوصی قرار داد. یا اینکه می توانید کالا را فقط در یکی از آنها قرار دهید. همچنین قیمت ها، تخفیف ها و جشنوراه های مختلف در فروشگاه و فروشگاه خصوصی به صورت جداگانه و با شرایط مختلف قابل تعریف می باشند.

کسب و کار ها ( فروشگاه دار ، شرکت ها، نمایندگی ها و … )

در نظر داشته باشند کلیه خدمات پیکاپ به صورت رایگان می باشد و ما نقشی در ارسال کالا نداشته و همه چیز بر عهده صاحب کسب و کار می باشد.